Connect with us

Altcoin ve Diğer Kripto Haberleri

Ethereum (ETH) Fiyat Tahlili: Olumlu Sinyaller Gösteriyor, Fiyat Amaçları ve Değerli Düzeyler Neler? 2021

Ethereum, ABD doları karşısında 2.550 dolarlık direnç bölgesinin üzerine yanlışsız yükselişini sürdürdü. ETH fiyatı 100 saatlik SMA’nın üzerine …

Tarih:

on

Ethereum, ABD doları karşısında 2.550 dolarlık direnç bölgesinin üzerine yanlışsız yükselişini sürdürdü. ETH fiyatı 100 saatlik SMA’nın üzerine çıktı ve yükselmeye devam edebilir. NewsBTC’den Aayush Jindal’ın teknik tahliline nazaran:

  • Ethereum, kurtarma dalgasını 2.550 dolar ve 2.600 dolar düzeylerinin üzerine çıkardı.
  • Fiyat şu anda 2.500 dolarlık takviyenin ve 100 saatlik kolay hareketli ortalamanın üzerinde süreç görüyor.
  • Saatlik ETH/USD (Kraken datalarına göre) grafiğinde 2.250 dolara yakın dirençle kıymetli bir düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılma oldu.
  • Parite şu anda 2.500 doların üzerinde olumlu sinyaller gösteriyor fakat tıpkı vakitte 2.760 dolara yakın pürüzlerle de karşı karşıya.

Ethereum (ETH) Fiyatı İvme Kazanıyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ethereum, 2.200 dolar düzeyinin üzerinde dayanak bulmaya devam etti ve istikrarlı bir toparlanma dalgası başlattı. 2.250 dolar düzeyinin yakınında birkaç kıymetli mahzurun üzerinde bir kırılma oldu.

Ayrıyeten, ETH/USD paritesinin saatlik grafiğinde 2.250 dolara yakın dirençle değerli bir düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılma oldu. 2.500 dolar düzeyinin ve 100 saatlik kolay hareketli ortalamanın üzerinde güçlü bir hareket için kapıları açtı.

Ethereum, 2.600 dolar ve 2.700 dolar düzeylerini bile temizledi. Aşağı taraflı bir düzeltmeye başlamadan evvel 2.7608 dolara kadar yükseldi. Fiyat 2.700 dolar düzeyinin altında düzeltme yaşadı.

Anlık bir takviye 2.525 dolar düzeyine yakın. Bu, 1.740 dolardan 2.768 dolara yanlışsız yükselen hareketin %23.6 Fib geri çekilme düzeyine yakın. Birinci büyük dayanak 2.480 dolar düzeyine ve 100 saatlik kolay hareketli ortalamaya yakın.

Üst tarafta birinci büyük direnç 2.750 dolar düzeyine yakın. Son vakitlerin en yüksek düzeyinin üzerinde net bir kırılma, fiyatı 2.930 dolarlık dirence yanlışsız yönlendirebilir. Bir sonraki değerli direnç 3.000 dolara yakın. Daha fazla yarar, 3.200 dolar düzeyinin test edilmesini gerektirebilir.

Ethereum (ETH) Düşer mi?

Ethereum 2.700 dolar ve 2.760 dolar direnç düzeylerinin üzerinde devam edemezse, öteki bir düşüş başlatabilir. Aşağı istikametteki birinci dayanak 2.500 dolarlık bölgeye yakın.

Birinci ana dayanak 2.480 dolar düzeyine ve 100 saatlik SMA’ya yakın. Ana dayanak şu anda 2.255 dolar düzeyinin yakınında oluşuyor. Bu, 1.740 dolardan 2.768 dolara hakikat gerçekleşen yükselen hareketin %50 Fib geri çekilme düzeyine yakın.

Teknik Göstergeler

  • Saatlik MACD – ETH/USD için MACD, yükseliş bölgesinde yavaş yavaş sürat kaybediyor.
  • Saatlik RSI – ETH/USD için RSI 50 düzeyine hakikat düşüyor.
  • Ana Dayanak Düzeyi – 2480 ABD Doları
  • Ana Direnç Düzeyi – 2.760 ABD Doları

Altcoin ve Diğer Kripto Haberleri

Binance Smart Chain’den Flash Loan Atakları Hakkında Açıklama 2021

Binance Smart Chain (BSC) grubu, son vakitlerde ağ üzerindeki projelerin uğradığı flash loan taarruzları hakkında bir açıklama yaptı …

Tarih:

on

Yazar

Binance Smart Chain (BSC) grubu, son vakitlerde ağ üzerindeki projelerin uğradığı flash loan taarruzları hakkında bir açıklama yaptı. Açıklamada âlâ örgütlenmiş hacker’ların artık de BSC’yi maksat aldığı belirtildi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yakın vakitte sekizden fazla flash loan saldırısı gerçekleştirildiği belirtilen açıklamayı projeleri bu çeşit hücumlardan muhafazasına yardımcı olarak birtakım tekliflerin yer aldığı bir bilgiseli takip etti.

Binance Smart Chain’deki son flash loan saldırısı Belt Finance’e yönelik gerçekleşti. Taarruzda 6.23 milyon dolarlık bir kayıp gerçekleşti. Geçtiğimiz hafta da BSC’nin önde gelen projelerinden Burger Finance bir flash loan saldırısına uğramış ve 7.2 milyon dolar bedelinde bir kayıp yaşanmıştı. Son vakitlerde BSC üzerinde yer alan ve flash loan saldırısına uğrayan öteki önde gelen projeler ise Bogged Finance, JulSwap ve Pancake Bunny olarak sıralanabilir.

Okumaya Devam Et

Altcoin ve Diğer Kripto Haberleri

Ripple, SEC Davasında Bir Galibiyet Daha Elde Etti 2021

Blokzinciri devi Ripple, ABD Menkul Değerler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) karşı bir diğer kıymetli galibiyet daha elde etti. Son dakika …

Tarih:

on

Yazar

Blokzinciri devi Ripple, ABD Menkul Değerler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) karşı bir diğer kıymetli galibiyet daha elde etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yargıç Yargıç Sarah Netburn, XRP’nin düzenleyici durumuyla ilgili olarak, SEC’nin şirketin yasal danışmanlık bilgilerine ulaşma teklifini reddetti.

Karar, Ripple’ın kurumun kripto para ünitesinin kayıtsız bir menkul değer olduğu gerçeği konusunda piyasa iştirakçilerini uyarmadığı öncülüne dayanan adil bildirim savunmasını güçlendirdi.

Lakin yargıç, savunmanın anlaşılabilir ve kıymetli olup olmadığı konusunda hiçbir hal almadığını söylüyor:

“Mahkeme, Ripple’ın savunmasının kabul edilebilir olup olmadığı yahut bedelli olup olmayacağı konusunda hiçbir hal almamaktadır…”

Okumaya Devam Et

Altcoin ve Diğer Kripto Haberleri

Elon Musk, Dogecoin (DOGE) İçin Yeni Bir Kullanım Alanı Keşfetmiş Olabilir 2021

Milyoner Elon Musk, Dogecoin madenciliği ile desteklenen bir jakuzi oluşturma fikrine ilgi gösterdi. Son dakika gelişmelerden anında haberdar …

Tarih:

on

Yazar

Milyoner Elon Musk, Dogecoin madenciliği ile desteklenen bir jakuzi oluşturma fikrine ilgi gösterdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Tesla CEO’su Elon Musk, Dogecoin madenciliğinin ürettiği ısı ile çalışacak bir jakuzi geliştirme konusunda enteresan bir fikir aldı. Fikir, önde gelen kripto para portföy takipçisi Blockfolio’nun Twitter hesabından geldi. 

Musk’ın DOGE’u bir uydu misyonu için kabul ettiği ve Dogecoin’in gelişimine şimdiden öncülük ettiği göz önüne alındığında, bunun sıradaki proje olabileceğini varsaymak çok da abartılı olmayabilir.

ByteTree bilgilerine nazaran, kripto para bir latife olarak yaratılsa da artan süreç fiyatları nedeniyle gelirleri 2021’de %4.500’ün üzerinde artış yaşadı ve madencileri önemli para kazandı.

Dogecoin, Bitcoin’e kıyasla daha az güç ağır olan Scrypt tabanlı bir kripto para ünitesidir. İkili madencilik modeli nedeniyle, sadece Litecoin üzere öteki kripto paralarla birlikte çıkarılabilir.

Fikir Yeni Değil

Tıpkı elektrikli otomobiller ve telepati üzere, madencilerden gelen ısıyı dönüştürme fikri de tam olarak yeni değil.

2018’in başlarında Çek teşebbüsçü Kamil Brejcha, serasında domates yetiştirmek için klasik ısıtıcıları madencilik teçhizatıyla değiştirerek manşetlere çıkmıştı.

Kimi kripto para madenciliği şirketleri, işletmelerin ve özel meskenlerin ısıtma sistemlerine bağlanabilen ekipmanlar sunuyor.

Okumaya Devam Et

Son Haberler

Bitcoin Haberleri2 ay önce

Bitcoin (BTC) Fiyat Tahlili: Yine Kırmızı Bölgede, Değerli Düzeyler Neler? 2021

Bitcoin fiyatı, ABD Doları karşısında 37.000 dolarlık direnci aşamadı. BTC düşüyor ve 34.000 doların altında daha fazla kayıp riski altında...

Bitcoin Haberleri2 ay önce

Bitcoin (BTC) Fiyat Tahlili: Düşüş Sinyalleri Gösteriyor, Değerli Düzeyler Neler? 2021

Bitcoin fiyatı düşüş işaretleri gösteriyor ve ABD Doları karşısında 40.000 doların çok altında süreç görüyor. BTC’nin yakın vadede kayıpları 34...

Bitcoin Haberleri2 ay önce

Robert Breedlove’dan 2031 Yılı İçin Bitcoin (BTC) İddiası Geldi 2021

Kripto danışmanlık firması Parallax Digital’in CEO’su, önümüzdeki on yıl içerisinde, ABD dolar arzının devasa oranda genişleyeceğini düşünüyor ...

Bitcoin Haberleri2 ay önce

Bu NFT, Global Sıcaklık 2 Derece Artarsa Kendini Yok Edecek 2021

DAO terra0, global sıcaklığın kritik bir noktaya çıkması halinde, herkesin onu yok edebilmesi için yeni bir NFT kodladı. Son dakika...

Bitcoin Haberleri2 ay önce

Önde Gelen Fon Yöneticisi Cathie Wood, Bitcoin’deki (BTC) Düşüşün Nedenlerini Ele Aldı 2021

Önde gelen fon yöneticisi Cathie Wood, CoinDesk’in düzenlediği Consensus 2021 etkinliğinde konuştu. Wood, son vakitlerde Bitcoin’in yaşadığı ...

Bitcoin Haberleri2 ay önce

Bitcoin (BTC) Fiyat Tahlili: Değerli Pürüzlerle Karşı Karşıya, Kritik Düzeyler Neler? 2021

Bitcoin fiyatı, ABD Doları karşısında hala 40.000 ve 41.000 doları temizlemek için gayret ediyor. 37.000 dolar ve 36.500 doların altında...

Bitcoin Haberleri2 ay önce

Bitcoin (BTC) Boğa Piyasası Yeni mi Başlıyor? Uzmanlar Tartışıyor 2021

Bitcoin geçen hafta tarihi bir fiyat düşüşü yaşadı. Birtakım uzmanlar, bunların beklendiğini ve hatta uzun vadede sağlıklı olduğunu söylüyor ...

Bitcoin Haberleri2 ay önce

Bitcoin (BTC) Fiyat Tahlili: Düşüş Riskini Koruyor, Değerli Düzeyler Neler? 2021

Bitcoin fiyatı, ABD doları karşısında değerli 40.000 dolarlık direnç bölgesini temizleyemedi. BTC kazanımlarını düzeltiyor ve 36.000 dolar ...

Bitcoin Haberleri2 ay önce

Fidelity’nin Bitcoin (BTC) Fonu Satışları 100 Milyon Doları Geride Bıraktı 2021

Geçtiğimiz Ağustos ayında Fidelity Investments’ın genel müdürü Peter Jubber tarafından başlatılan Wise Origin Bitcoin (BTC) Index Fund I, 26 ...

Bitcoin Haberleri2 ay önce

Bitcoin (BTC) ETF’leri, ABD’nin Talebini Karşılayabilir mi? 2021

Bitcoin (BTC) ETF’leri Kanada’da epey uygun bir performans göstermiş durumda. Fakat Kanada pazarı, ABD pazarının onda biri büyüklüğünde yer ...

Trendler